UP: Gyermek bajnokság 3. forduló

Kelt: 2017. december 4. (hétfő), 8:00 • hozzászólás • Írta: Gaál Tamás • Kategória: Gyermek

Vasárnap délelőtt Paksra utazott a KSC U12-es csapata, ahol a házigazda ASE és a Rátgéber Akadémia várt a lányokra. Baki Eszter tanítványai az elszenvedett két vereség ellenére remekül helytálltak az erősebb fiúk ellen.

ATOM CITY-ATOMERŐMŰ SE – KSC SZEKSZÁRD 68-41 (18-14, 8-8, 16-7, 22-8 – 4-4)
Szekszárd: Piukovits 11, Baka 5, Lipovszky D. 5, Doszpod A. 4, Garabás 4, Lábas 4, Lovasi 3, Szűcs 3, Subotic 2, László. Edző: Baki Eszter.

KOSÁRLABDA AKADÉMIA PÉCS FIÚ/A – KSC SZEKSZÁRD 68-50 (24-9, 12-10, 9-18, 17-10 – 6-3)
Szekszárd: Piukovits 13, Lábas 7, Doszpod A. 6, Lipovszky D. 6, Szűcs 6, Baka 5, Subotic 4, László 2, Garabás 1, Lovasi. Edző: Baki Eszter.

“Kemény két mérkőzésen vagyunk túl, sajnos megint csak tíz játékos állt rendelkezésemre vasárnap.
Az első párharcon a paksi ellenfél nagyon erős játékerőt képviselt, ráadásul mi támadásban teljesen tanácstalanok voltunk, nagyon rossz százalékkal dobtunk. Jó második negyedet produkálva az első félidőben tartani tudtuk magunkat, aztán a másodikban lefutottak minket a fiúk, elfáradtunk.
Egyből ezután következett a Rátgéber Akadémia elleni meccs, akik ellen három hete 45 ponttal kaptunk ki. Nagyon örülök annak, hogy a lányok bírták a terhelést és partiban tudtunk lenni egy ilyen erős csapat ellen. Három hét elteltével 18 pontra csökkent a két csapat közti különbség. Büszke vagyok. Így tovább!”