Nagy csatában nyertünk a Győr ellen

Kelt: 2018. február 4. (vasárnap), 23:59 • hozzászólás • Írta: Gaál Tamás • Kategória: NB I. A, Videók

Szenzációs második félidei játékának köszönhetően az Atomerőmű KSC Szekszárd idén negyedszer is legyőzte a CMB CARGO UNI Győr együttesét. Sikerének köszönhetően a KSC veretlen listavezetőként várhatja a két hetes válogatott szünetet.

NŐI KOSÁRLABDA NB I. ALAPSZAKASZ, 16. FORDULÓ
ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – CMB CARGO UNI GYŐR 80-70 (20-19, 12-18, 21-19, 27-14)
Szekszárd, 1200 néző. Vezette: Kapitány, Praksch, Rácz.
SZEKSZÁRD: Studer Á. 5, Theodoreán 8, Bálint 8/6, Mansaré 4, MCCALL 17/3. Csere: OBLAK 18/3, KRNJICS 16, Gereben 4, Kiss, Studer Zs. Edző: Djokics Zseljko.
GYŐR: Czank 4/3, Fields 5/3, Török 8, Varga, Goree 8. Csere: ROBINSON 16, KRIVACSEVICS 12/3, Simon Zs. 7/3, Stepanová 4, Laklóth 6/6. Edző: Völgyi Péter.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5-0. 6. p.: 11-2. 9. p.: 20-10. 12. p.: 20-21. 15. p.: 23-28. 18. p.: 27-35. 22. p.: 34-43. 25. p.: 40-51. 30. p.: 53-56. 31. p.: 59-56. 35. p.: 70-60. 39. p.: 78-62.
Kipontozódott: Theodoreán (39. p.), ill. Stepanová (30. p.), Goree (37. p.), Krivacsevics (39. p.).
MESTERMÉRLEG
Djokics Zseljko: – A második negyedben rosszul reagáltunk a győriek letámadására. Ezer sebből véreztünk ezen a találkozón, a szünetben viszont megéreztük a vér szagát, s csapatként nagy küzdelemben sikerült a javunkra fordítani a mérkőzést.
Völgyi Péter: – Amíg jó volt a védekezésünk, mi irányítottuk a találkozót. Azonban amikor azt hittük, hogy megnyugtató előnyt szereztünk, visszavettünk, a Szekszárd pedig felzárkózott. A gyűrű alatt kevesek voltunk, amit a hazaiak kihasználtak.

Videó: PM REC, Képek: Jantner Fotó