Ezüstérmes az Atomerőmű KSC Szekszárd

Kelt: 2017. május 4. (csütörtök), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

Nem sikerült az idegenbeli bravúr, a házigazda Sopron 82-56-ra győzött, így megnyerte a 2016/2017-es bajnoki szezont. A KSC hatalmas sikert elérve története legeredményesebb szezonját zárta, ami nem jöhetett volna létre a szurkolóinak az egész éves biztatása nélkül. Köszönjük!

Tovább »

A folytatásért harcolunk

Kelt: 2017. május 3. (szerda), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

Újabb nagy csata vár az Atomerőmű KSC Szekszárdra, hiszen csütörtökön az UNIQA Sopron otthonába látogat a bajnoki döntő párharc negyedik felvonására. Bár az M4 Sport ezúttal is élőben közvetít, az induló szurkolói buszon még van néhány szabad hely az utazni szándékozó szekszárdi szurkolóknak.

Tovább »

Nagyot dobbant a szekszárdi szív

Kelt: 2017. május 1. (hétfő), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

Telt házas közönség előtt, drámai csatában, kétszeri hosszabbítás után harcolta ki első bajnoki döntő győzelmét az Atomerőmű KSC Szekszárd az UNIQA Sopron ellen. A párharc negyedik összecsapása csütörtökön 17 órakor Sopronban kerül megrendezésre.

Tovább »

Jöhet a harmadik menet!

Kelt: 2017. április 30. (vasárnap), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

Hétfőn 19 órától hazai pályán fogadja az Atomerőmű KSC Szekszárd a bajnoki döntőben 2-0-ra vezető UNIQA Sopront. Aki nem tud kijönni a Szekszárd Városi Sportcsarnokba, az a találkozót az M4 Sporton élőben megnézheti.

Tovább »

Közel volt a meglepetés

Kelt: 2017. április 28. (péntek), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

Kiegyenlített mérkőzést hozott az UNIQA Sopron és az Atomerőmű KSC Szekszárd második összecsapása. Bár a hazaiak a harmadik negyedben elhúztak, Djokics Zseljko csapata emberfelettit küzdve visszahozta a mérkőzést – a hajrá végül a hazaiaknak sikerült jobban.

Tovább »

Soha nem adjuk fel!

Kelt: 2017. április 27. (csütörtök), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

Pénteken 18 órától Sopronban lép pályára az Atomerőmű KSC Szekszárd a bajnoki döntő párharc második mérkőzésén. Bár a találkozót az M4 Sport élőben közvetíti, reményeink szerint szurkolói busszal és magánúton ezúttal is rengeteg szimpatizánsunk kíséri el a csapatot idegenbe.

Tovább »

Reagálás az UNIQA Sopron közleményére

Kelt: 2017. április 26. (szerda), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A

Az UNIQA Sopron hivatalos honlapján közleményt adott ki a bajnoki döntő párharc nyitó mérkőzésén történtekkel kapcsolatban. A közleményben foglaltakkal összefüggésben a Kosárlabda Sport Club Szekszárd vezetősége az alábbi állásfoglalást teszi.

Tovább »

A Sopronnál az előny

Kelt: 2017. április 25. (kedd), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

Bár igazi kosárünnep és Szekszárdon soha nem látott nézőszám várta a résztvevőket, az Atomerőmű KSC Szekszárdnak ezúttal nem sikerült szoros mérkőzést játszania az UNIQA Sopronnal. A hazaiaknak huszonegy triplakísérletből mindössze kettőt sikerült értékesíteniük.

Tovább »

Kedd este történelmet írunk

Kelt: 2017. április 24. (hétfő), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A, Videók

A magyar női kosárlabdázás történetében először játszik bajnoki döntőt az Atomerőmű KSC Szekszárd. Az UNIQA Sopron elleni párharc nyitó mérkőzése kedden fél kilenctől a Szekszárd Városi Sportcsarnokban kerül megrendezésre. A találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.

Tovább »

Bajnoki döntő jegyértékesítés

Kelt: 2017. április 21. (péntek), 23:59 • hozzászólás • Kategória: NB I. A

Az UNIQA Sopron elleni bajnoki döntő párharc nyitó mérkőzésére péntek délután megkezdődött a belépőjegyek előzetes értékesítése.