Nemzeti Leány Tini Bajnokság Döntő 2016

otb2016

Honlap:
http://www.kosarsport.hu/utanpotlas/leany-tini/
https://www.facebook.com/otb2016/

Időpont: 2016. május 5-8. (csütörtök-vasárnap)
Helyszín: Szekszárd Városi Sportcsarnok (7100 Szekszárd, Keselyűsi út 3.)

Csoportok:

“A” csoport
Atomerőmű KSC Szekszárd
Csata DSE
Kosárlabda Akadémia Pécs
Ziccer Tigrisek

“B” csoport
Bajai NKK
DVTK-ÉLKSK
Soproni Darazsak Akadémia/A
Török Flóris – Törekvés SE/A

Műsor:

Nemzeti Leány Tini Bajnokság Döntő 2016
Időpont Mérkőzés Eredmény
Csoportkör
2016.05.05. (cs) 9:00 Bajai NKK – Török Flóris – Törekvés SE/A 88-55
2016.05.05. (cs) 11:00 Soproni Darazsak Akadémia/A – DVTK-ÉLKSK 75-45
2016.05.05. (cs) 13:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – Ziccer Tigrisek 108-36
2016.05.05. (cs) 15:00 Csata DSE – Kosárlabda Akadémia Pécs 60-76
2016.05.05. (cs) 17:30 Bajai NKK – DVTK-ÉLKSK 92-41
2016.05.05. (cs) 19:30 Török Flóris – Törekvés SE/A – Soproni Darazsak Akadémia/A 54-88
2016.05.06. (p) 9:00 Kosárlabda Akadémia Pécs – Atomerőmű KSC Szekszárd 80-85
2016.05.06. (p) 11:00 Csata DSE – Ziccer Tigrisek 73-42
2016.05.06. (p) 13:00 DVTK-ÉLKSK – Török Flóris – Törekvés SE/A 51-50
2016.05.06. (p) 15:00 Soproni Darazsak Akadémia/A – Bajai NKK 61-75
2016.05.06. (p) 17:00 Ziccer Tigrisek – Kosárlabda Akadémia Pécs 62-106
2016.05.06. (p) 19:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – Csata DSE 49-61
Keresztjáték
2016.05.07. (szo) 10:00 DVTK-ÉLKSK – Ziccer Tigrisek 44-47
2016.05.07. (szo) 12:00 Atomerőmű KSC Szekszárd – Török Flóris – Törekvés SE/A 88-41
2016.05.07. (szo) 14:00 Bajai NKK – Csata DSE 72-67
2016.05.07. (szo) 16:00 Kosárlabda Akadémia Pécs – Soproni Darazsak Akadémia/A 68-74
Helyosztók
2016.05.08. (v) 9:00 DVTK-ÉLKSK – Török Flóris – Törekvés SE/A 49-44
2016.05.08. (v) 11:00 Ziccer Tigrisek – Atomerőmű KSC Szekszárd 50-87
2016.05.08. (v) 13:00 Csata DSE – Kosárlabda Akadémia Pécs 75-68
2016.05.08. (v) 15:00 Bajai NKK – Soproni Darazsak Akadémia/A 69-60

 

A torna végeredménye:
1. Bajai NKK
2. Soproni Darazsak Akadémia/A
3. Csata DSE
4. Kosárlabda Akadémia Pécs
5. Atomerőmű KSC Szekszárd
6. Ziccer Tigrisek
7. DVTK-ÉLKSK
8. Török Flóris – Törekvés SE/A

A torna legjobb játékosa (MVP):
Habling Lara (133 IBM, Kosárlabda Akadémia Pécs).

A torna All-Star csapata:
Miklós Melinda (Atomerőmű KSC Szekszárd),
Rakita Lili (Csata DSE),
Habling Lara (Kosárlabda Akadémia Pécs),
Gottschling Petra (Soproni Darazsak Akadémia/A),
Szabó Dóra (Bajai NKK).

A torna legtöbb pontot dobó játékosa:
Habling Lara (112 pont, Kosárlabda Akadémia Pécs).

A torna legtöbb gólpasszt adó játékosa:
Miklós Melinda (18 gólpassz, Atomerőmű KSC Szekszárd).

A torna legjobb védőjátékosa:
Balogh Liza (Soproni Darazsak Akadémia/A).

A győztes csapat edzője:
Bődi Krisztián (Bajai NKK).

A csapatok legjobb játékosai:
Atomerőmű KSC Szekszárd: Andi Hanna.
Bajai NKK: Stefánovics Johanna.
Csata DSE: Kardos Kata.
DVTK-ÉLKSK: Tasnádi Panna.
Kosárlabda Akadémia Pécs: Habling Lara.
Soproni Darazsak Akadémia/A: Konkoly Nóra.
Török Flóris – Törekvés SE/A: Szűcs Anna.
Ziccer Tigrisek: Szabó Zita.

Legfiatalabb játékos:
Laczkó Sára (Kosárlabda Akadémia Pécs).

Tripla dobó verseny győztese:
Miklós Melinda (Atomerőmű KSC Szekszárd).

Büntető dobó verseny győztese:
Horváth Kinga (Soproni Darazsak Akadémia/A).