SZJA 1%

Fontos válogatott győzelem Litvánia ellen

Kelt: 2018. február 14. (szerda), 23:59 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

Két pontos győzelmének köszönhetően Magyarország nagy lépést tett az Európa Bajnokságra való kijutás felé. A KSC-t ezúttal is Studer Ágnes (30 perc, 14 pont, 4 lepattanó, 4 gólpassz) és Theodoreán Alexandra (8 perc, 2 gólpassz) képviselte a pályán.

Tovább »

Nagy csatában kapott ki a válogatott

Kelt: 2018. február 10. (szombat), 23:59 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

Nem sikerült a bravúr az EB-selejtezők harmadik fordulójában, miután Miskolcon Magyarország hét pontos vereséget szenvedett Oroszországtól. A KSC-ből ezúttal Studer Ágnes (19 perc, 12 pont) és Theodoreán Alexandra (11 perc) bizonyíthatott a nemzeti csapatban.

Tovább »

UP: U16 válogatott tornák a téli szünetben

Kelt: 2017. december 30. (szombat), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

A KSC színeiből Andi Hanna és Miklós Melinda a romániai Bukarestben rendezett Balkán Kupán harmadik, Viszmeg Míra pedig a lengyelországi Zyrardówban tartott Olimpiai Reménységek Versenyén második helyezést szerzett a nemzeti csapattal.

Tovább »

Bálint Réka a válogatott keretében

Kelt: 2017. december 19. (kedd), 23:59 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

Klubunk saját nevelésű játékosa 2017. december 27-29. között a nemzeti csapat székesfehérvári edzőtáborában vesz részt.

Tovább »

UP: További válogatott behívó

Kelt: 2017. december 15. (péntek), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

A héten újabb kikérő érkezett a KSC-hez, amely értelmében Antóni Csenge az U18-as válogatottba kapott meghívót.

Tovább »

UP: Utánpótlás válogatott behívók

Kelt: 2017. december 14. (csütörtök), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

A közeljövőben a KSC utánpótlásából Andi Hanna, Miklós Melinda és Viszmeg Míra is nemzetközi válogatott tornára utazik.

Tovább »

Theodoreán Alexandra 3×3 ranglista első

Kelt: 2017. november 16. (csütörtök), 23:59 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

A FIBA a hivatalos honlapján tette közzé, hogy Theodoreán Alexandra lett az év végi világelső a nőknél a 3×3-as szakágban.

Tovább »

Nyolcvankilenc pontos válogatott győzelem Albánia ellen

Kelt: 2017. november 15. (szerda), 23:59 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

Magyarország nagyarányú, 137-48-as győzelmet aratott az Albánia elleni Európa-bajnoki selejtező mérkőzésen. A Miskolcon rendezett találkozón Studer Ágnes 19 perc alatt 14 pontot, 2 lepattanót, 4 gólpasszt és 4 labdaszerzést jegyzett.

Tovább »

Studer Ágnes bemutatkozott a válogatottban

Kelt: 2017. november 11. (szombat), 23:59 • hozzászólás • Kategória: Válogatott

Magyarország 70-73-as litvániai győzelemmel kezdte a női kosárlabda Európa-bajnokság selejtezőkörét. A KSC-t Studer Ágnes képviselte, aki első válogatott mérkőzésén 22 perc alatt 6 pontot, 6 lepattanót, 2 gólpasszt és 2 labdaszerzést ért el.

Tovább »

Studer Ágnes a szűkített válogatott keretben

Székely Norbert, a női kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya kihirdette tizenkét fős utazó keretét, amely szombaton Litvániában kezdi meg szereplését a 2019-es Európa-bajnoki selejtezősorozatban.