Megszerezte szezonbeli első hazai győzelmét a KSC U18-as csapata, miután szombaton a PTE-KPVK tornatermében magabiztos győzelmet aratott a fővárosi Török Flóris-Törekvés SE ellen.

ATOMERŐMŰ KSC SZEKSZÁRD – TÖRÖK FLÓRIS – TÖREKVÉS SE 75-46 (17-12, 24-15, 21-7, 13-12)
SZEKSZÁRD: ANDI 16/6, HOLCZ 16, ISTÓKOVICS 12, RENCZES 11, NÉMETH 10. Csere: Haag 6/3, Sinka 3/3, Sámóczi 1, Szücs. Edző: Harsányi Mária, Studer Zsuzsa.

Statisztika

“Szombaton játszottuk a junior bajnokság második fordulóját a Főiskolán a Török Flóris ellen. Holcz Rebeka játékra jelentkezett, melynek nagyon örültünk, és remek teljesítménnyel kezdett a juniorban.
Nehéz mérkőzés volt, a fővárosiak nagyon harciasan, keményen védekeztek a fault határon. Ugyan 11-0-ás rajtot vettünk, de utána felzárküzott ellenfelünk, így 17-12-re zártuk az első negyedet. Azután még közelebb jöttek hozzánk, a tizenötödik perc végén már csak két pont volt előnyünk volt (22-20), de egy időkérés után védekezést váltva fokozatosan elhúztunk, és végül 41-27-re zártuk a félidőt. A harmadik negyedben keményebb védekezésünknek és ponterős támadójátékunknak köszönhetően állva hagytuk ellenfelünket (21-7), és 62-34-es előnyünkkel kezdhettük az utolsó játékrészt. Ekkor már több jó egyéni teljesítmény is volt. A záró negyedben több cserével, váltott kosarakkal 13-12-es eredmény született, és huszonkilenc pontos győzelmet arattunk. Voltak hibák, de sok szép megoldást láthattam támadásban, és a védekezésben is voltak jó megoldásaink. Sokat kell még dolgozni céljaink eléréséhez! Triplamutatónk volt nagyon szörnyű (4/27), ezen is javítani kell!
A legjobb teljesítményt Holcz Rebeka nyújtotta, aki 16 pontja mellé leszedett 12 lepattanót (ezzel dupla-duplárt ért el), kiosztott 5 gólpasszt és volt 2 blokkolt dobása (25 IBM). Németh Lili 10 pontja mellé leszedett 10 lepattanót (ő is dupla-duplát ért el), szerzett 5 labdát, így 19 IBM pontja lett. A többiek is sokat tettek a győzelemhez, ki egyik, ki másik mutatóban volt jó.”