Döntetlen félidei állás után tizenegy pontos győzelmet arattunk az olasz BDS Dinamo Sassari ellen, így az Európa-Kupa K-csoportjának harmadik helyén végeztünk. Csapatunk legjobbja első ízben a hónap közepén Szekszárdra érkező Kathryn Westbeld lett 23 ponttal és 6 lepattanóval.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA ALAPSZAKASZ K-CSOPORT, 6. FORDULÓ
TARR KSC SZEKSZÁRD – BDS DINAMO SASSARI 83-72 (17-24, 24-17, 20-14, 22-17)
Szekszárd, 800 néző. Vezette: Jovanics (bosnyák), Izak (szlovák), Mikulic (horvát).
SZEKSZÁRD: HORVÁTH 9/3, Boros 14/3, Mányoky 10/6, WESTBELD 23, MONROE 14. Csere: Krnjics 6, Sztanacsev 5/3, Theodoreán, Holcz 2, Szücs. Edző: Djokics Zseljko.
SASSARI: CARANGELO 19/15, Joens 9/3, RACA 30/6, Kaczmarczyk 6, Hollingshed 6/3. Csere: Toffolo, Togliani 2, Crudo. Edző: Antonello Restivo.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 0-8. 5. p.: 10-8. 8. p.: 15-17. 12. p.: 22-29. 16. p.: 34-34. 19. p.: 41-39. 23. p.: 48-43. 25. p.: 55-45. 30. p.: 61-55. 33. p.: 69-57. 37. p.: 76-67.
Kipontozódott: Mányoky (39. p.).
MESTERMÉRLEG
Djokics Zseljko: – Nem indult jól a mérkőzés, de időkérés után rendeztük a sorainkat és csapatként játszva nyertünk. Célunk volt, hogy az egymás elleni összevetésben megelőzzük a Sassarit, a végén tizenegy pontos előnynél kétszer is időt kértem, hátha összejön. Két fájó vereség után elsősorban a szurkolók és a játékosok miatt fontos volt ez a győzelem.
Antonello Restivo: – Kiválóan kezdtük a mérkőzést, aztán jöttek sorba a kihagyott dobások. Cél volt, hogy az otthon kiharcolt tizenhat pontos előnyünket megtartsuk, ezt az utolsó percben szerzett lepattanóinknak és labdaszerzéseinknek köszönhetően sikerült megvalósítanunk.