Az első mérkőzésen kialakult tizenkét pontos hátrány ellenére csapatunk motiváltan lépett pályára a Spar Girona otthonában, ahol a fegyelmezett és pontos játéknak köszönhetően a félidőben még három ponttal vezetett. A hazaiak az utolsó negyedben végül 63-51-re megfordították a mérkőzést, így kettős győzelemmel jutottak be a legjobb tizennyolc közé.

NŐI KOSÁRLABDA EURÓPA-KUPA RÁJÁTSZÁS A NYOLCADDÖNTŐÉRT, 2. MÉRKŐZÉS
SPAR GIRONA – TARR KSC SZEKSZÁRD 63-51 (18-18, 17-20, 13-8, 15-5)
Girona, 1500 néző. Vezette: Last (holland), Maret (francia), Langowski (lengyel).
GIRONA: Ygueravide 7/3, Canella 6/6, Mendy 8, BERTSCH 10, TOLO 12. Csere: Magarity 8, LÓPEZ 10, Labuckiene, Pena 2. Edző: Jordi Sargatal.
SZEKSZÁRD: Sztanacsev 10/6, Boros, Mányoky 8/6, Westbeld 2, MONROE 15. Csere: KRNJICS 10, Horváth 6/6, Theodoreán, Miklós. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 9-2. 5. p.: 9-7. 9. p.: 16-16. 12. p.: 18-25. 16. p.: 22-28. 19. p.: 28-34. 22. p.: 40-38. 26. p.: 46-40. 31. p.: 48-46. 33. p.: 50-51. 39. p.: 61-51.
Kipontozódott: Westbeld (35. p.).
Továbbjutott: a Girona 152-128-es összesítéssel.
MESTERMÉRLEG
Jordi Sargatal: – Kemény meccset játszottunk, amely nem a támadásról, hanem a védekezésről szólt. Az első félidőben jobb volt a Szekszárd, de aztán pár dolgon változtattunk és így sikerült nyerni és továbbjutni.
Djokics Zseljko: – Megérdemelten jutott tovább a Girona. Az utolsó negyedre elfogytunk, de addig nagyon szépen küzdöttünk, vezettünk is többször, ez most nem volt elég. A kiesés ellenére is elégedett vagyok a csapattal.