Hiába kezdtünk jól a SERCO UNI Győr otthonában, a hazaiak a második negyed közepén ritmust váltva először ledolgozták tizenegy pontos hátrányukat, majd minden hátralévő negyedet megnyerve 89-70-es sikert értek el. Djokics Zseljkoék a bronzéremért a Sopron Basket csapatával mérkőznek.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT RÁJÁTSZÁS ELŐDÖNTŐ, 3. MÉRKŐZÉS
SERCO UNI GYŐR – TARR KSC SZEKSZÁRD 89-70 (12-20, 25-13, 25-16, 27-21)
Győr, 600 néző. Vezette: Cziffra, Ádám, Söjtöry.
GYŐR: Ruff-Nagy 10/6, DUBEI 7, CARLETON 14/6, GOREE 13/3, ANIGWE 17. Csere: Dombai 2, BACH 14/6, Gyöngyösi 10/3, Hegedűs, Küllős 2, Molnárová. Edző: Cziczás László.
SZEKSZÁRD: Horváth 6, BOROS 14/3, Mányoky 8/6, WESTBELD 12/6, Monroe 4. Csere: MIKLÓS 11/6, Sztanacsev 5, Krnjics 8, Theodoreán, Holcz, Szűcs 2. Edző: Djokics Zseljko.
Az eredmény alakulása. 4. perc: 4-10. 7. p.: 8-16. 12. p.: 12-23. 16. p.: 25-31. 18. p.: 32-31. 21. p.: 43-33. 24. p.: 52-37. 28. p.: 59-49. 33. p.: 73-56. 35. p.: 78-56. 38. p.: 87-64.
Kipontozódott: Bach (39. p.).
Az egyik fél második győzelméig tartó párharc végeredménye: 2-1 a Győr javára.
Cziczás László: – Remek estét produkált a csapat, küzdeni tudásukért minden dicséretet megérdemelnek a lányok. Volt aki betegen is vállalta a játékot, de ő is és a többiek is eredményesen játszottak. Nagyon nehéz évadot zárunk, ennek tudatában kiváló eredménynek tartjuk a bajnoki döntőbe jutást.
Djokics Zseljko: – A hat nap alatt játszott három mérkőzés emberfeletti teljesítményt kívánt mindkét csapattól. Az elején mi agresszív játékkal féken tudtuk tartani a végül is frissebb Győrt, de később jöttek a faultok, elveszítettük az addigi élességet, és eltört valami a csapatjátékban.

Kép: SERCO UNI Győr