Nemzeti ünnepünk délutánján a Szekszárd Városi Sportcsarnokban zárt kapus felkészülési mérkőzésen találkoztunk az E.ON ELTE BEAC csapatával. A találkozón 16/26-os triplázással 120-81-es győzelmet arattunk. Csapatunk legjobbjai Mányoky Réka (25 pont, 5 lepattanó) és Kathryn Westbeld (18 pont, 7 lepattanó) lettek.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
TARR KSC SZEKSZÁRD – E.ON ELTE BEAC 120-81 (33-25, 29-17, 33-20, 25-19)
Szekszárd, zárt kapuk mögött. Vezette: Farkas, Fodor, Domokos.
SZEKSZÁRD: Horváth 11/9, Bernáth 8/3, Mányoky 25/9, Westbeld 18/3, Krnjics 14. Csere: Boros 12/6, Miklós 11/9, Szücs 9, Sztanacsev 8/6, Theodoreán 4/3. Edző: Djokics Zseljko.
BEAC: Angyal 19/6, Morgan 20/9, Milkovics 4, Ozola 2, Tóth 19. Csere: Gábor 10, Juhász 4, Drahos 2, Orosz 1, Zsámár. Edző: Mészárosné Kovács Andrea.
Az eredmény alakulása. 5. perc: 22-10. 10. p.: 33-25. 15. p.: 48-32. 20. p.: 62-42. 25. p.: 78-48. 30. p.: 95-62. 35. p.: 110-72.
Kipontozódott: Theodoreán.
Djokics Zseljko: – Köszönjük a BEAC-nak, hogy eljöttek, így ebben a bajnoki szünetben is tudtunk edzőmeccset játszani! Nagyon jó támadó kosárlabdát játszottunk, nem is emlékszem, mikor dobtunk utoljára ennyi triplát, de védekezésben van még mit javulni, úgyhogy ezen fogunk dolgozni.
Mészárosné Kovács Andrea: – Mindig jó egy erős ellenféllel játszani, ez a mai mérkőzés is hasznos volt számunkra. Sok problémát okozott a hazaiak letámadása és sebessége, amihez olykor jól tudtunk alkalmazkodni, olykor viszont kevésbé. Gratulálunk!