Az utolsó fordulóban a Sztanacsev-Miklós-Westbeld-Monroe négyes vezérletével nagy csatában elvettük a DVTK-Hun-Therm bajnoki veretlenségét, így az alapszakaszban a harmadik helyezést szereztük meg. A rájátszást jövő héten pályaelőnnyel kezdjük a TFSE ellen.

NŐI KOSÁRLABDA NB1 A-CSOPORT ALAPSZAKASZ, 18. FORDULÓ
TARR KSC SZEKSZÁRD – DVTK-HUN-THERM 81-78 (18-15, 20-12, 22-26, 21-25)
Szekszárd, 800 néző. Vezette: Cziffra, Török, Földesi.
SZEKSZÁRD: Horváth 2, MIKLÓS 17/3, Mányoky 7/3, WESTBELD 18/6, MONROE 15. Csere: Krnjics 4, SZTANACSEV 14/6, Theodoreán 2, Boros 2. Edző: Djokics Zseljko.
MISKOLC: Aho N. 5, Aho T. 2, CHARLES 27/6, GARBIN 17/12, Tadic 4. Csere: Oláh, Jovanovics 6/6, Lelik 4, KÁNYÁSI 13/3. Edző: Völgyi Péter.
Az eredmény alakulása. 3. perc: 5-5. 6. p.: 12-5. 9. p: 14-11. 14. p.: 25-17. 18. p.: 32-22. 21. p.: 43-27. 25. p.: 47-40. 30. p.: 60-53. 35. p.: 65-62. 39. p.: 76-68.
Kipontozódott:
Djokics Zseljko: – Nagyszerűen játszottunk az első félidőben, kontroll alatt tartottuk a mérkőzést, a szünet után viszont a Miskolc agresszívebb védekezésével nem tudtunk mit kezdeni, sok labdát adtunk el és rengeteg gyors indítást kaptunk. Hat vereségből négy egylabdás meccs volt, örülök, hogy ezúttal mi tudtunk szoros mérkőzést nyerni. Ez a rájátszásra nagy lökést adhat a csapatnak.
Völgyi Péter: – Az első félidőben hagytuk, hogy a Szekszárd nagy előnyt építsen ki magának, köszönhetően az eladott labdáinknak. A szünet után feljavultunk, de ez is csak arra volt elég, hogy egylabdás meccset játsszunk, aminek a végén a higgadtabb csapat nyert. Ettől függetlenül örülök az alapszakasz első helyének, remélem, hogy a rájátszásban a pályaelőnyt kihasználva messze jutunk.