UP: Junior bajnokság 10. forduló

Kelt: 2017. december 17. (vasárnap), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

Szombat délután a PTE-KPVK tornatermében magabiztos győzelmet aratott a KSC U18-as csapata a BEAC ellen. Harsányi Mária lányai szenzációs teljesítménnyel, 7 győzelemmel és mindössze 3 vereséggel zárták az alapszakaszt.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 9. forduló

Kelt: 2017. december 15. (péntek), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

Csütörtökön Miskolcra látogatott a KSC U18-as csapata, ahol a helyi DVTK-val mérkőzött. Harsányi Máriáék ezúttal sajnos nem tudták megszorítani a hazaiakat.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 8. forduló

Kelt: 2017. december 7. (csütörtök), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

A KSC U18-as csapata szerda délután Kecskeméten vizitált, ahol remek utolsó negyedének köszönhetően értékes győzelmet aratott. Harsányi Máriáék nyolc forduló után 6-2-es mérleggel büszkélkedhetnek.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 7. forduló

Kelt: 2017. november 25. (szombat), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

A KSC U18-as csapata péntek délután a Garay Gimnáziumban fogadta a DVTK együttesét. Harsányi Máriáék szoros mérkőzésen egy pontos győzelmet arattak, 5-2-re javítva bajnoki mérlegüket.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 6. forduló

Kelt: 2017. november 12. (vasárnap), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

Tartalékos csapattal látogatott szombaton Pasarétre a KSC U18-as csapata, ahol a tavalyi bajnok Vasas ellen léptek pályára. Harsányi Máriáék végül nagyarányú, 87-39-es vereséget szenvedtek.

Tovább »

UP: Utánpótlás túra Zágrábban

Kelt: 2017. november 11. (szombat), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior, Kadett, Serdülő

Harsányi Mária a KSC U14-16-18-as csapataival pénteken Zárgrábban járt, ahol a fiatalok a felkészülési mérkőzések mellett egész napot átölelő kosárlabda programokon vettek részt.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 5. forduló

Kelt: 2017. november 8. (szerda), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

A KSC U18-as csapata kedden a Szolnok együttesét fogadta a Garay Gimnázium tornatermében. Harsányi Máriáék pontszegény mérkőzésen tizenhat pontos győzelmet arattak, 4-1-re javítva bajnoki mérlegüket.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 4. forduló

Kelt: 2017. október 26. (csütörtök), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

Szezonbeli harmadik győzelmét is megszerezte a KSC U18-as csapata, miután szerdán a PTE-KPVK tornatermében nagyszerű győzelmet aratott a Kecskeméti KC ellen. Harsányi Máriáék a szoros találkozó utolsó negyedében tizenhárom pontot vertek a vendégekre.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 3. forduló

Kelt: 2017. október 21. (szombat), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

Megszerezte szezonbeli második győzelmét a KSC U18-as csapata, miután pénteken a Szolnok otthonában szoros csatában 56-58-ra győzedelmeskedett. Harsányi Máriáék legközelebb szerdán délután lépnek pályára a Kecskemét ellen.

Tovább »

UP: Junior bajnokság 2. forduló

Kelt: 2017. október 8. (vasárnap), 8:00 • hozzászólás • Kategória: Junior

A Vasas múlt heti legyőzése után a BEAC otthonában ismét közel volt a bravúrhoz a KSC U18-as csapata, azonban a végjátékban ezúttal a fővárosiak koncentráltak jobban, így 62-50-re megnyerték a mérkőzést.